PIELGRZYMKA DO LOURDES

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 11.02.2019


Program pielgrzymki:

Dzień 1: Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy z ustalonego miejsca o godz. 12.00, bezpośredni przejazd do Lourdes.

Dzień 2: Przyjazd do Lourdes w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie i pobyt w Lourdes, udział we mszy św., droga krzyżowa, Grota Objawień, Bazylika Górna, Krypta, Bazylika Różańca Świętego. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Bernadetty Soubirous, Młyn Bolly miejsce urodzenia i zamieszkania, Cachot – ciemnica, w której mieszkała rodzina Soubirous w czasie objawień, kościół parafialny gdzie ochrzczona została Bernadetta. O godz. 17.00 udział w procesji eucharystycznej z Błogosławieństwem Chorych, obiadokolacja, o 21.00 udział w procesji ze świecami. Nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży w wyznacznym miejscu, pobyt w Lourdes, udział w uroczystościach religijnych z okazji Światowego Dnia Chorego, godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

Dzień 5: Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.


Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), śniadania i obiadokolacje wg programu, opieka pilota wycieczek zagranicznych, ubezpieczenie NNW, KL


Cena nie obejmuje:

  • opłaty w sanktuarium, opłata klimatyczna w hotelu, zestaw słuchawkowy, opłata obligatoryjna w autokarze pilota: 10 €/os.
  • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.


Wyjazdy z: Warszawa, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Gliwice, Opole